Nákupní řád

Prodávající: Michaela Burdová
IČ: 73778192, Nejsem plátce DPH

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

skype: m.michaela1

www.isvatba.eu (www.vasden.com), http://svatebnidoplnkyonline.eu (http://eshop.vasden.com)

 

Vážení zákazníci:

Zpracování objednávek je momentálně pozastaveno - Vaše objednávka nebude zpracována. Omlouváme se a děkujeme za pochopení

 

 

Platba

Platbu je možné provést několika způsoby:

  • poštou - dobírka - platíte při předání zboží Českou poštou - 113 Kč
  • převodem na účet - platbu provedete převodem na náš účet, po připsání platby na náš účet bude Vaše objednávka expedována - 73 Kč

Zboží odesílané do zahraničí je nutné uhradit předem bankovním převodem, není možné zaslání dobírkou.

Poštovní/dopravní náklady jsou u zásilek do zahraničí vyšší než pro tuzemské zásilky, přeúčtováváme pouze částku, kterou účtuje Česká pošta/Spediční společnost.

Obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě Svatební doplňky online - Michaela Burdová

1, Úvodní ustanovení

Níže uvedené obchodní podmínky jsou platné pro www.svatebnidoplnkyonline.eu (www.obchod.vasden.com )  a popisují a upravují vzájemné obchodní vztahy mezi prodávajícím (Michaela Burdová, viz "Kontakt") a kupujícím (spotřebitel vymezen § 52 odst. 3 zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku).

Vztahy neupravené těmito obchodními podmínkami se řídí platnými zákony ČR, zejména Občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb. a Zákonem na ochranu spotřebitele č. 634/1992 Sb. ve znění příslušných

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2, Objednání zboží
Každá objednávka uskutečněná prostřednictvím internetového obchodu www.svatebnidoplnkyonline.eu (www.obchod.vasden.com) je závazná. Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce.
Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu. Podmínkou
Pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři.

3, Potvrzení objednávky
Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem, o odeslání Vaší zásilky budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností, nebo chybějícího zboží Vás budeme kontaktovat.

4, Zrušení objednávky
Každou objednávku může do 2 hodin od objednání zrušit pomocí e-mailu bez udání důvodu. Pro zrušení objednávky uveďte tyto důležité informace – Jméno a Příjmení, e-mail, číslo objednávky. Dále upraveno v záložce "Zásilky a reklamace"

5, Doprava a dodací lhůta
Doručení zásilek zprostředkovává Česká Pošta. Zaslání balíčku je do dvou pracovních dnů od připsání částky na účet, při platbě předem - zaslání doporučeně, nebo do 2 pracovních dnů od objednání při platbě při převzetí – dobírková zásilka.

Nejsem plátce DPH

Souhlas se zpracováním osobních dat

Údaje o Vašich nákupech (Vaše objednávky) jsou ukládány do bezpečné databáze a nejsou poskytovány třetím stranám dle zákona číslo 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů a informací.

Poskytování dat třetím osobám

Vaše data jsou důvěrná a nejsou poskytována dalším subjektům, s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk jako jsou banky nebo partnerům zajišťujícím přepravu jako jsou spediční společnosti, kterým jsou poskytnuty údaje nutné k doručení zásilky.